TERAZ!!! Doprava a výmena tovaru zadarmo pri objednávke nad 15 eur

Balerínky 6 products.

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre

Dámske baleríny ELEGANCE

Dámske elegantné baleríny na rovnej podrážke. Tento model je vyrobený z jemnej eko koženky a jednoduchým strihom a matným odleskom nesmie chýbať v žiadnom botníku. Váš pôvab a postava vynikne, ak ich obujete k legínam, úzkym nohaviciam, kraťasom, krátkym a stredne dlhým sukniam a šatám. Baleríny sú pohodlné a praktické, hlavne pre dámy, túžiace po elegancií a obuvi na rovnej podrážke. 

11,92 € Základná cena 14,90 € Cena

Dámske baleríny Matte red

Dámske moderné baleríny na rovnej podrážke. Jednoduché, elegantné, štýlové. Váš pôvab a postava vynikne, ak ich obujete k legínam, úzkym nohaviciam, kraťasom, krátkym a stredne dlhým sukniam a šatám. Baleríny sú pohodlné a praktické, hlavne pre dámy, túžiace po elegancií a obuvi na rovnej podrážke.

11,92 € Základná cena 14,90 € Cena

Dámske baleriny Lakovky

Dámske lakované baleríny na rovnej podrážke. Jednoduché, elegantné, štýlové. Váš pôvab a postava vynikne, ak ich obujete k legínam, úzkym nohaviciam, kraťasom, krátkym a stredne dlhým sukniam a šatám. Baleríny sú pohodlné a praktické, hlavne pre dámy, túžiace po elegancií a obuvi na rovnej podrážke. 

11,92 € Základná cena 14,90 € Cena

Dámske baleríny Classic

Dámske elegantné baleríny na rovnej podrážke. Zamatový zvršok s jednoduchým strihom nesmie chýbať v žiadnom botníku. Váš pôvab a postava vynikne, ak ich obujete k legínam, úzkym nohaviciam, kraťasom, krátkym a stredne dlhým sukniam a šatám. Baleríny sú pohodlné a praktické, hlavne pre dámy, túžiace po elegancií a obuvi na rovnej podrážke. 

11,92 € Základná cena 14,90 € Cena

Dámske baleríny Glass

Dámske elegantné baleríny na rovnej podrážke. Tento lesklý kúsok, zdobený kamienkami si zamilujete. Na spoločenských podujatiach Vám poslúžia ako náhradná obuv a určite nestratíte na elegancií a dokonalom stylingu. Stačí ich len zložiť, uložiť do malej taštičky a vyraziť za zábavou. Baleríny sú pohodlné, pružné a praktické. 

19,12 € Základná cena 23,90 € Cena

Dámske baleríny Tape

Dámske elegantné baleríny na rovnej podrážke. Zamatový zvršok, zdobený mašľou z toho istého materiálu v kombinácií s jednoduchým strihom. Váš pôvab a postava vynikne, ak ich obujete k legínam, úzkym nohaviciam, kraťasom, krátkym a stredne dlhým sukniam a šatám. Baleríny sú pohodlné a praktické, hlavne pre dámy, túžiace po elegancií a obuvi na rovnej podrážke. 

11,12 € Základná cena 13,90 € Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: